Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Śpiewana przez Brzozowskiego pioseneczka zbyt średnia na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Śpiewana przez Brzozowskiego pioseneczka zbyt średnia na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Warto zrozumieć to, że nasza ojczyzna przeważnie nie zadziwiała sympatyków muzyki w trakcie zawodach Eurowizji. Na ogół naszym największym osiągnięciem jest awansowanie do finału, gdzie wywalczaliśmy odległe miejsca. Eurowizję odroczono w poprzednim roku, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która zastopowała nie wyłącznie Europę, ale również całą planetę. W odbywającej się w tym roku edycji gwiazdą naszego kraju w trakcie zawodów Eurowizji był Brzozowski, który miał marzenie zafascynować fanów muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Sporo reporterów nie było zachwyconych z wybrania reprezentanta naszej ojczyzny, jednak w rozrachunku końcowym do zmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście kolejny raz musieliśmy żegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Rafał Brzozowski, który reprezentował Polskę w trakcie konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie widzów i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku 65. turnieju europejskiej piosenki.

Z całą pewnością polscy widzowie są już naprawdę zamroczeni tego typu obrotem spraw. "The Ride" czyli piosenka śpiewana ze strony Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej słaba i powinniśmy to zaznaczyć. W tym utworze nie ma niczego ekscytującego, co może wprawić w zachwycenie wielbicieli muzyki w Europie. Jest to następna odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego ambasador Polski nie jest w stanie awansować do fazy finałowej. Od dwóch dekad wskazanie ambasadorów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i bez wątpienia możemy dostrzec to. Dobrze w takim przypadku liczyć na to, że w kolejnym roku nasz ambasador zdoła awansować do starcia finałowego o triumf w zawodach Eurowizji. W sytuacji takiej jak ta bardzo ważne jest to, by wytypować prawidłowego artystę, który będzie potrafił zemocjonować publiczność europejską. W przeciwnym razie po raz kolejny nie będziemy w stanie do finału w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy