Dzielenie konta z bliskimi może być zdecydowanie bardziej skomplikowane! Nadchodzi najnowszy system weryfikacji w Netfliksie.

Dzielenie konta z bliskimi może być zdecydowanie bardziej skomplikowane! Nadchodzi najnowszy system weryfikacji w Netfliksie.

Znacznie bardziej zaniepokojeni się stają wielbiciele filmowych ekranizacji oraz produkcji odcinkowych, gdyż ze świata internetowego przychodzą słabe powiadomienia. Strona internetowa z VOD znana też jako Netflix planuje wstrzymać użytkownikom podzielność kont. To była do tego momentu strasznie pożyteczna i niezwykle rozpoznawalna funkcjonalność. Naprawdę dużo użytkowników reguluje opłaty za jeden abonament i oni mają możliwość przebywać w zróżnicowanych budynkach. W finalnym rozrachunku strona internetowa VOD Netflix nie potwierdziła dogłębnego zakazania współdzielenia kont, jednakże postanowiła sporządzić pewnego rodzaju ograniczenie. Netflix strona internetowa z VOD planuje to by zastopować rozdzielenie kont płatnikom, którzy nie zamieszkują w jednym domu. Się pojawi obwieszczenie na telewizorowym ekranie, które ma wymusić na abonamencie zatwierdzenie tego, iż jest głównym właścicielem. Potentat w otoczeniu stron internetowych VOD ma w planach przesłać potwierdzający ciąg znaków na dany adres email lub numer telefonu. Płatnicy konta muszą więc zrozumieć to, że mogą pojawić się metamorfozy podczas korzystania z strony internetowej VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy