Fenomenalne doznania w końcowych minutach batalii z piłkarską reprezentacją Anglii! Damian Szymański zdobył gola i został nazwany herosem polskich sympatyków piłkarskich!

Fenomenalne doznania w końcowych minutach batalii z piłkarską reprezentacją Anglii! Damian Szymański zdobył gola i został nazwany herosem polskich sympatyków piłkarskich!

Polska narodowa kadra występująca w starciach na byłym stadionie dziesięciolecia jest naprawdę ciężka do pokonania i mamy świadomość tego od dekady. Naprawdę rzadko tracimy punkty na tym stadionie i warto brać pod uwagę to, że ogromna w tym zasługa piłkarskich fanów z Polski. W dzień, kiedy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego krzesełka zawodnicy naszej kadry dostają dodatkowego przypływu energii. W rozgrywkach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw zawodnicy trenera Sousy prezentują się do tego momentu całkiem nieźle, jednak ich forma jest daleka od ideału. Polskich piłkarzy na wieczór w środę czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim był bez cienia wątpliwości mecz z piłkarską reprezentacją Anglii. Każdy piłkarski kibic z Polski jest świadomy faktu, jak trudnym rywalem w dziejach spotkań naszej kadry są piłkarze angielscy. Nie można było sobie pozwolić na wahania w sytuacji jak ta, gdyż niezwykle istotne było zgarnięcie maksymalnej liczby punktów.

Przed tym spotkaniem polska reprezentacja była z góry skazana na porażkę. Bez żadnych wątpliwości trzeba zwrócić uwagę na fakt, że zawodnicy z Polski z reguły naprawdę mocno potrafią się zmobilizować na starcia z dużo potężniejszymi. W tym przypadku było tak samo i trzeba mieć na uwadze fakt, przez chwilę można było nawet twierdzić, iż polska reprezentacja piłkarska walczyć by mogła o zwycięstwo z narodową kadrą Anglii. To było naprawdę trudne starcie dla polskiej drużyny narodowej i z całą pewnością warto ich chwalić za walkę do zakończenia meczu. W chwili, gdy gola w 80 min. zdobył Harry Kane mogło się wydawać, iż może to być zakończenie marzeń o dobrym wyniku. Polska narodowa kadra jednak nie miała w planach poddać się i do końca meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. Zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański w dodatkowym czasie meczu, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę rezultatu remisowego. Bez wątpienia była to świetna okoliczność dla tego polskiego gracza. Finalnie polska kadra narodowa wywalczyła remis na warszawskim stadionie w meczu z drużyną Anglii i dzięki temu nadal ma naprawdę duże szanse na awans do mundialu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy