Remisowy wynik w starciu polskiej kadry z zespołem Rosji. W kolejnym tygodniu będą rozgrywane Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce!

Remisowy wynik w starciu polskiej kadry z zespołem Rosji. W kolejnym tygodniu będą rozgrywane Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce!

Z całą pewnością nożna piłka to najbardziej popularna dyscyplina w naszym państwie. Nie powinno w takiej sytuacji nikogo dziwić to, iż wielu kibiców piłkarskich oczekuje na zbliżające się Euro. Narodowa drużyna Polski będzie grać tam i grać będzie w bataliach grupowych z Hiszpanią, drużyną Słowacji oraz reprezentacją Szwecji. Nie są to prości przeciwnicy, jednak posiadamy wielkie szanse na awans do dalszej fazy i trzeba mieć świadomość to faktu. W tym konkretnym przypadku bardzo istotne będzie to, aby zaprezentować się z najskuteczniejszej perspektywy. W ten wtorek reprezentacja Polski zagrała towarzyską batalię z rosyjską kadrą, która także zagra na Starego Kontynentu mistrzostwa. Po raz pierwszy od miesięcy kibice futbolu mogli się pojawić na trybunach i mogli być bez najmniejszych wątpliwości szczęśliwi. W meczu tym nie było jednak wielu podbramkowych akcji i finalnie reprezentacja Polski na remis zagrała z rosyjską reprezentacją jeden do jednego. Gola dla reprezentacji Polski już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, natomiast dla drużyny rosyjskiej trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy