Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o 20 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i bezustannie jest to jeden z czołowych tematów wśród różnych mediów. To był 1 wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. W rozmowie z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo to nie da się ukryć, że poparcie jest niezwykle odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Media brytyjskie informują, że jeśli Harry i Meghan pragnęliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwracalnie swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła również temat tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam podkreślił, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę znawców omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed publikacją. Profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah stronniczość a z kolei Markle korzystanie z ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz Meghan Markle został ukazany w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio bez mała milion odbiorców. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Mając na względzie emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bezspornie należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie komentowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy